Dil Seçiniz
Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Biz Kimiz

Biz Kimiz ?

Biz Kimiz

2005 yılında Turizm sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni insanlar getirilmesi ve turizm son yenilikleri takip ederek turizm sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Antalya’da kurulmuş olan Antalya Afrodit Tours, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek Turizm dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

2017 Yılında gücüne güç katmak amacıyla AFRODİT SPORTS Organizasyon Danışmanlık Hizmetleri Tekstil ve Gıda Ürünleri Ticaret LTD. Şti. olarak değiştirmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

AFRODİT SPORTS Organizasyon Danışmanlık Hizmetleri Tekstil ve Gıda Ürünleri Ticaret LTD. Şti. ailesi tüm yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

Saygılarımızla,

Şenay CAPLIK

CEO